Koszty i terminy dostawy

Dostawy dla zamówień złożonych w sklepie internetowym kettlerpolska.pl realizowane są za udziałem firm spedycyjnych FEDEX i RABEN. Dostawy produktów z zamówień złożonych przez stronę kettlerpolska.pl realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

  • Koszt dostawy wyliczany jest automatycznie przez system w trakcie realizacji ale przed złożeniem zamówienia
  • Cena dostawy uzależniona jest od łącznej wartości złożonego zamówienia oraz ilości opakowań i ich gabarytów
  • W przypadku wielopaczkowych przesyłek może zaistnieć konieczność indywidualnej wyceny dostawy lub przesyłki. W takim przypadku pracownik BOK skontaktuję się z Państwem w celu weryfikacji i potwierdzenia kosztów dostawy.

Dostawa realizowana jest w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych po zaksięgowaniu przez sklep wpłaty na rachunku bankowym sklepu. Możliwy jest również odbiór osobisty towaru w jednym z Salonów Sprzedaży firmy Kettler Polska (Warszaw, Gdynia, Kraków) Adresy Salonów podane są na stronie sklepu w sekcji kontakt w stopce strony. Termin odbioru podawany jest przez obsługę sklepu po złożeniu zamówienia i po uprzedniej weryfikacji opcji odbioru własnego oraz udostępnieniu produktów  w stacjonarnym salonie firmowym. Na indywidualne życzenie klienta, zarówno termin dostawy, jak i odbioru towaru może zostać przez sklep wydłużony.

Mając na uwadze zadowolenie klienta z zakupu oraz w trosce o wysoką jakość obsługi dbamy również o przesyłki i zabezpieczenie towaru do transportu. Niemniej jednak, zawsze zalecamy skrupulatną kontrolę przesyłek w trakcie odbioru od firmy kurierskiej w obecności jej przewoźnika dostarczającego do Państwa zakupione produkty.

Więcej szczegółów na temat terminów, kosztów i sposobów dostawy znajdziesz w regulaminie sklepu kettlerpolska.pl.